MotoKram Polska Aftermarket - Katalog: Chemia / dodatki - Dodatki do oleju silnikowego - Moto Doktor


Chemia / dodatki

kategoriagrupa
Dodatki do oleju silnikowego Moto Doktor 

00071102K2T350E

K2 T350E

K2 Doktor Car Spec 443ml

 

netto

brutto

cena

13,82

17,00

dostępność
szt.
Łozowa 90
2
Fotografia produktu K2 00071102 K2 T350E
kategoriagrupa
Dodatki do oleju silnikowegoMoto Doktor
Opis produktu
K2 DOKTOR CAR SPEC został opracowany i wyprodukowany z wykorzystaniem najnowszej technologii "NANOTECH". Dzięki swym właściwościom znacznie minimalizuje wycieki z silnika. Zwiększa grubość filmu olejowego, przyczyniając się do mniejszego zużycia oleju podczas intensywnej pracy silnika. Produkt posiada dobrą odporność na zmiany temperatury oraz bardzo wysokie parametry smarne, charakterystyczne dla olejów syntetycznych. Posiada dobrą płynność w niskich temperaturach. Uszczelnia silnik, podnosi jego kompresję oraz zmniejsza tarcie między częściami. Wycisza pracę silnika i przedłuża jego żywotność. Utrzymuje wnętrze silnika w czystości. Likwiduje dymienie z rury wydechowej.

Może być stosowany we wszystkich rodzajach silników, zarówno starych, jak i nowych, benzynowych i Diesla. Nadaje się również do silników zasilanych LPG lub CNG. Jest mieszalny z wszystkimi rodzajami olejów mineralnych i syntetycznych. Może być stosowany z markowymi olejami przekładniowymi klasy GL-5 w celu wyciszenia i uszczelnienia przekładni. Polecany szczególnie do silników pracujących w ekstremalnie trudnych warunkach (jazda w górach, w czasie letnich upałów, z pełnym obciążeniem, częste uruchamianie zimnego silnika, jazda miejska). Nie zawiera szkodliwego P.T.F.E.

SPOSÓB UŻYCIA:

Silnik: w zależności od stopnia zużycia stosować 1 puszkę DOKTOR CAR SPECa na 2 do 5 litrów oleju silnikowego.

Skrzynia biegów, tylny most: mieszać DOKTOR CAR SPECa tylko z markowymi olejami klasy GL-5 stosując 1 puszkę na około 3 litry oleju.

motoShop wersja 1.20.256 ©2004-2022 NIKO