MotoKram Polska Aftermarket - Regulamin

Regulamin platformy zamówieniowej MotoKram Polska Aftermarket.

1. Właścicielem platformy dystrybucyjnej działającym pod adresem internetowym www.motokram.com.pl jest firma MotoKram Polska Aftermarket z siedzibą przy ulicy św. Jerzego 7-9, 61-546 Poznań.
2. Platforma zamówieniowa umożliwia rezerwację i podgląd stanów magazynowych towarów za pośrednictwem sieci Internet w czasie rzeczywistym.
3. Klient może złożyć zamówienie poprzez formularz zamówieniowy w systemie informatycznym platformy, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu z wyłączeniem czasu przeznaczonego na konserwacje i aktualizacje systemu.
4. Zamówienie uważa się za złożone z chwilą zarejestrowania go w systemie informatycznym platformy.
5. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia w sytuacji, gdy w magazynie nie będzie wystarczającej ilości produktów zamówionych.
6. Platforma z założenia nie jest sklepem internetowym i nie obsługuje sprzedaży zdalnej. Sprzedaż produktów możliwa jest tylko i wyłącznie w siedzibie firmy po pozytywnej weryfikacji towaru przez Klienta.
7. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji złożonego zamówienia, gdy rzetelność zamawiającego wzbudza uzasadnione obawy, w szczególności, gdy zamawiający zalega z płatnościami za poprzednie zakupy. W takim przypadku realizacja zamówienia może zostać wstrzymana do czasu uregulowania istniejącej zaległości.
8. Ceny wskazane na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c
9. Korzystanie z platformy możliwe jest jedynie po akceptacji niniejszego regulaminu.
motoShop wersja 1.20.256 ©2004-2019 NIKO